لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران

۲۶ دیماه ۱۳۹۴ |  سایت رسمی سید مهدی رحمتی

+
-

CopyRight © 2015 seyedmehdirahmati.com. All Rights Reserved, Powered by Ahmad Alizadeh

بازگشت کاپیتان رحمتی به تمرینات استقلال

مهدی رحمتی از روز یکشنبه تمرینات گروهی خود را با استقلال اغاز خواهد کرد.

به گزارش سایت رسمی مهدی رحمتی ، کاپیتان استقلال که در اوایل دیدار با تراكتورسازی در نیمه نهایی جام حذفی ، از ناحیه ران پا دچار مصدومیت شده بود پس از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت خود اکنون آماده حضور در کنار استقلالی ها است.

پس از اتمام دیدار تراكتورسازی با نظر كادر پزشكی استقلال از پای مصدوم كاپیتان MRI گرفته شد و میزان مصدومیت وی ۹سانتی متر پارگی عضله ران اعلام شد و رحمتی بلافاصله زیرنظر دكتر نوروزی به مداوای مصدومیت و انجام فیزیوتراپی پرداخت . وی در حالی در دو دیدار گذشته استقلال در مسابقات لیگ برتر غایب بود كه با وجود اعلام امادگی برای حضور در میدان توسط رحمتی ، سرمربی و پزشك تیم به دلیل حفظ سلامتی و جلوگیری از وخیم تر شدن مصدومیت وی با بازی كردن كاپیتان تیمشان مخالفت كردند .

امروز پس از گذشت ٢٢ روز از مصدومیت رحمتی ، MRI جدیدی از پای كاپیتان ابی پوشان گرفته شد كه طبق نظریه پزشكان پارگی پای وی به ۱.۵ سانتی متر کاهش یافته است . البته کاپیتان رحمتی در هفته گذشته ضمن مداوا و انجام فیزیوتراپی ، تمرینات انفرادی و بدنی خود را زیرنظر بدنساز خود از سر گرفته بود و اکنون با نظر دكتر نوروزی از روز یکشنبه می تواند در کنار سایر همبازیان خود تمرینات گروهی و سبك  خود را اغاز كند

 

برگشت به اخبار# سیدمهدی رحمتی  # استقلال تهران