لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران

۷ دیماه ۱۳۹۵ |  سایت رسمی سید مهدی رحمتی

+
-

CopyRight © 2015 seyedmehdirahmati.com. All Rights Reserved, Powered by Ahmad Alizadeh

رحمتی: تا آخرین روز قراردادم در استقلال می‌مانم

سید مهدی رحمتی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه نود ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت تماشاگر تیمشان مقابل سپاهان پیرامون حواشی به وجود آمده برای او پس از نیمکت‌نشینی ابراز کرد: حاشیه خاصی نبود؛ بعد از مدت‌ها نیمکت‌نشین شدم و سر بازی عملکرد و رفتار حرفه‌ای من را دیدید؛ قبل از مسابقه با حسینی داخل زمین رفتم و او را گرم کردم و همه چیز عالی تمام شد و هیچ مشکلی نبود.

او ادامه داد: یک مقدار ناراحت بودم و دوست داشتم بعد از باخت نفت بازی کنم تا نتیجه جبران شود ولی کادر فنی صلاح دید بازی نکنم و با احترام آن را پذیرفتم. دروازه‌بان استقلال با تاکید براینکه در فرودگاه اصفهان بحث خانوادگی داشتیم، ابراز کرد: دیشب بعد از رسیدن به تهران خوابیدم و امروز هم مصاحبه کردم و موضعم را مشخص کردم و گفتم بازیکن حرفه‌ای هستم و اگر بازی نکردم صلاحدید آقای منصوریان است.

رحمتی درخصوص پست جنجالی‌اش در اینستاگرام اظهار کرد: متاسفانه حرف می‌زنم، پنالتی می‌گیرم، نماز می‌خوانم، ذکر می‌گویم و اصلا هرکار می‌کنم حواشی به وجود می‌آورد؛ پست من اصلا ربطی به آقای منصوریان و استقلال نداشت و به کسی مرتبط بود که نان و نمک من را خورد ولی علیه من مصاحبه کرد.

او درمورد اینکه مخاطب پست اینستاگرامی‌اش حنیف عمران‌زاده بوده اذعان کرد: آقای فردوسی‌پور! شما دیگر به این مسائل دامن نزنید؛ آن طرف خودش می‌داند. دروازه‌بان استقلال ابراز کرد: مشکل اصلی جامعه ما این است همه تفکر خودشان را درست می‌دانند؛ تا آخرین روز قراردادم با استقلال درخدمت این باشگاه هستم ولی اگر آقای منصوریان و کادر فنی نظر دیگری دارند با کمال میل قبول می‌کنم.

 

برگشت به اخبار# سیدمهدی رحمتی  # استقلال تهران