( تمامي حقوق مادي و معنوي براي اين وب سايت محفوظ مي باشد.کپي برداري و استفاده از مطالب اين سايت با ذکر منبع ((وب سايت رسمي سيد مهدي رحمتي )) بلامانع است ) 

خداداد عزیزی:( مهدی رحمتی جزو بازیکنان مورد علاقه من به شمار میرود، از زمانی که جوان بود و به تیم ملی دعوت شد آینده روشنی را برایش تصور کردم و بارها به خودش گفتم میتوانی بهترین باشی و خوشحالم که می بینم مهدی جزو بهترین دروازه بانان آسیاست و مسلما وقتی کسی بهترین است باید بهترین دستمزد را بگیرد)

خدادا عزیزی در ادامه گفت: در برنامه تلویزیونی پارک ملت من صحبت از پول زیرمیزی کردم و شاید زود هنگام از اسم دوستم استفاده کردم که تصور شد رحمتی مخاطب مستقیم حرف های من است.من معتقدم اگر سقف برای همه 350 میلیون باشد پول زیرمیزی رواج میابد چون قیمت رحمتی یا فرهاد مجیدی یا علی کریمی نباید مثل سایرین باشد . بازیکنی که در بهترین شرایط فوتبالش قرار دارد و برای تیمش و تیم ملی موثر است مسلما قیمت متفاوتی با دیگران دارد.

مهدی حتی برای انتخاب تیمش با من مشورت کرد و میدانم چه پیشنهاداتی داشت و اگر بحث مادیات را لحاظ میکرد اصلا به تهران نمی آمد. این را میدانستم که یکی دو باشگاه به او پیشنهادات کلانی داده ا ند، این یعنی پیشنهاد زیرمیزی ! با این حال مهدی انتخاب منطقی را انجام داد و در بازی استقلال و داماش ثابت کرد نباید هم قیمت رقبایش باشد.

 

خداداد : قیمت رحمتی نباید مثل سایرین باشد.